Magazin

Jolie: Brad'le evlenmeyeceğiz

Jolie: Brad'le evlenmeyeceğiz

Seksi Angelina Jolie, sevgilisi Brad Pitt ile evlenmeyi planlamadığını söyledi.

Jolie, Vogue dergisinin ocak sayısı için verdiği röportajda, Pitt'in 2005'te boşandığı oyuncu eşi Jennifer Aniston ile evliliğini mahvetmeyi hiçbir zaman istemediğini ifade etti.

Pitt ile baş rollerini paylaştıkları 2003'teki "Mr. & Mrs. Smith" adlı filmin çekimi sırasında ve 2004'te aralarında duygusal ve derin bir bağ kurulduğunu anlatan Jolie, "Dünyada ilişki arayan son iki insan olduğumuzu düşünüyorum" diye sözlerini sürdürdü.

Jolie, "Mr. & Mrs. Smith" filmi yüzünden bir araya geldiklerini ve tüm bu çılgınlıkları yaptıklarını belirterek, bir anda kendilerini bu alışılmadık ilişki içinde bulduklarını söyledi.

Çocukları birlikte büyüteceğiz
Öldürülen Amerikalı gazeteci Daniel Pearl'ün eşini canlandıracağı filmin çalışmalarına başlayan Jolie, Pitt ile evlenmeyi planlamadığını, ancak 3 çocuğu birlikte büyüteceklerini belirtti.

Her ikisinin de başından birer evlilik geçtiğini hatırlatan Jolie, bir ilişkiyi sürdürebilmek için bazılarının yaptığı gibi evli olmanın şart olmadığını savundu. Jolie, hukuki açıdan birbirlerine değil çocuklarına bağlı olduklarını ve bunun en önemli şey olduğunu dile getirdi.

Jolie, oyuncu Billy Bob Thorton ile evliliği sırasında 2002'de Kamboçya'dan Maddox adlı oğlan çocuğunu, 2005'te de Etiyopya'dan Zahara adlı kız çocuğunu evlat edinmişti. Oyuncu, öz kızı Shiloh'u bu yıl dünyaya getirmişti.
Yayın tarihi: 13.12.2006
275
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.