Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Johnny Depp katil olacak

Johnny Depp katil olacak

"Karayip Korsanları" filminin ünlü oyuncusu Johnny Depp, yeni filminde müşterilerini boğazlarını keserek katleden Berber Sweeney Todd'u canlandıracak.

BBC'nin İnternet sitesindeki habere göre, son olarak "Charlie ve Çikolata Fabrikası" filminde çalışan Tim Burton ile Johnny Depp yine bir araya geliyor.

Stephen Sondheim'in 'Sweeney Todd" adlı müzikalinin beyazperde versiyonunda, Depp müşterilerini boğazlarını keserek öldüren Londralı ünlü berberi canlandıracak.

Yönetmen Burton'un, filmin çekimlerine 2007 yılının ilk aylarında başlamayı planladığı kaydedildi. Dreamworks stüdyosu ile Warner Bros.'un birlikte yapımcılığını üstleneceği filmde, 43 yaşındaki Johnny Depp'in müzikal şarkı da söyleyeceği belirtildi.

"Sweeney Todd" adlı 1979 tarihli Broadway müzikali, 8 "Tony Ödülü" kazanmıştı. Müzikal, 2004 yılında da İngiltere'de izleyiciyle buluşmuştu.

Depp ile Burton, "Makas Eller-Edward Scissorhands", "Ed Wood" ve "Hayalet Süvari-Sleepy Hollow" filmlerinde birlikte çalışmıştı.
İkilinin son filmi "Charlie ve Çikolata Fabrikası", geçen yıl dünya çapında 470 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti.
481
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.