Magazin

Jessica'dan Bush'a ret!

Jessica'dan Bush'a ret!

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Jessica Simpson, ABD Başkanı George W. Bush ile görüşmeyi ve Cumhuriyetçi Parti yararına bilet satılan bir toplantıya katılma davetini reddetti.

Jessica'nın çarpıcı fotoları sağda

Simpson'ın, Cumhuriyetçi Parti'ye mali kaynak sağlamak için bu gece düzenlenecek ve Başkan Bush ile Kongre liderlerinin hazır bulunacağı yemekli toplantıya katılması için yapılan daveti geri çevirdiği belirtildi.

Bush'a 'hayır' dedi
'The Dukes of Hazzard' filminin sarışın yıldızı Simpson, Cumhuriyetçilerin toplantısına katılma ve Bush ile görüşme önerisini reddetmesine karşın, bugün Washington'da Kongre'nin lobi üyelerini ziyaret ederek, yoksul ülkelerdeki yüz deformasyonu bulunan çocukların ücretsiz estetik ameliyatı için başlatılan 'Operation Smile' (Gülümseme Operasyonu) adlı kar amacı gütmeyen bir organizasyona yardım sağlamaya çalışacak.

Fikrini değiştirdi
Ulusal Cumhuriyetçi Kongre Komitesi (NRCC) yetkilileri ise toplantıya önce katılmayı kabul eden, sonra fikir değiştiren Simpson'ın tutumundan dolayı şaşkınlığa uğradıklarını belirterek, U2 grubunun yıldızı Bono'nun bile tüm siyasi yelpazeden siyasi liderlerle düzenli olarak bir araya geldiğine dikkati çektiler.

Kilise müziğinden, popa geçiş...
Simpson'ın sözcüsü de, ünlü yıldızın önceki gece Cumhuriyetçilerin toplantısına katılmaktan vazgeçtiğini belirtti. NRCC, bu akşam yapılacak yemekli toplantıda, bir bileti 2 bin 500 dolara satarak, Kongre'de Kasım'da yapılacak ara dönem seçimlerinde Cumhuriyetçi adaylar için 7,5 milyon dolar toplamayı planlıyor. Texas doğumlu 25 yaşındaki Jessica Simpson, kilise korosunda şarkı söylemeye başladıktan sonra, daha çok muhafazakar Amerikalıların dinlediği 'Hıristiyan müziği'nin genç yıldızı olmuş, ardından da 1999´da çıkardığı 'Sweet Kisses' adlı albümle pop müziğe geçiş yapmıştı.

Sık sık kovboy çizmeleri ve dar kotlarla bir pizza reklamında görünen Amerikalı yıldız, 2003'te bir reality şov ile sansasyon yaratmış ve çeşitli filmlerde rol almıştı.
Yayın tarihi: 16.03.2006
380
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.