Magazin

Jessica yalan mı söylüyor

Jessica yalan mı söylüyor

Jessica Simpson, estetik yaptırmadığını söylüyor ancak doktorlar onunla aynı fikirde değil. İşte yıldızın estetik yaptırdığını iddia eden uzmanların görüşleri.

Jessica Simpson'ın güzelliğini kimse inkár etmese de, estetik cerrahlar yıldızın bazı kusurlarını düzeltmek için bıçak altına yattığını iddia ediyor. Jessica'nın menajeri bu iddiaları sürekli yalanlıyor ancak estetik cerrahları yıldızın estetik ameliyat geçirdiği konusunda ısrarcılar.

New York'lu ünlü cerrahlar, Jessica Simpson'ın son fotoğraflarını inceleyip, ameliyat masasında ne gibi düzeltmeler yapıldığını saptamaya çalıştılar.

GÖZLER
Estetik cerrah Geoffrey W. Tobias'a göre yıldızın üst göz kapakları yukarıya kaldırılmış.

BURUN
Bir diğer estetik cerrah Zachary Gerut'a göre, Jesica'nın burnu eskisinden biraz daha dar. Gerut, yıldızın burnunun şeklini değiştirmeden biraz daralttığını iddia ediyor.

YANAKLAR
Doktor Tobias, elma yanakların kadını genç ve güzel gösterdiği kanısında. Cerrah, yıldızın kalçalarından alınan yağların yanaklarına enjekte edilmiş olabileceğini ileri sürüyor.
Yayın tarihi: 26.02.2007
697
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.