Magazin

Jessica rahiple seks dalaşında

Jessica rahiple seks dalaşında

"Yüzleri solacak, göğüsleri sarkacak." Bu sözleri, Teksaslı bir rahip, ünlü kardeşler Jessica ve Ashley Simpson'a söyledi.

Jessica'nın cesur pozları sağda

Kardeşlerin Amerikan standartlarının yanısıra Hristiyan standartlarını da yansıtmadığına dikkat çeken rahip Bob Harrington şunları söyledi:

"Müziklerini dinletmek için seksi kullanıyorlar. Ektikleri kötü tohumları biçecekler. Yüzleri solacak, göğüsleri sarkacak."

Avustralya'nın 'New Weekly' dergisine konuşan Bob Harrington adlı papaz Tanrı'ya olan inancının yerini para sevgisinin aldığını söyleyerek ikizlerin babasını da eleştiri yağmuruna tuttu. Rahip şöyle konuştu: "Kutsallığın yerini şevhet almış".

Jessica'nın hoş aksesuarları!
Geçtiğimiz günlerde 'geniş kıvrımları'nı çok güzel bulduğunu itiraf eden ve mükemmel göğüslere sahip olduğunun altını çizen Jessica şunları söylemişti:

"Lise yıllarında göğüslerim bütün arkadaşlarımın göğüslerinden büyüktü. Onların çok belli olmasından korkardım. Şimdi ise kıyafetlerimin daha güzel durmasını sağladıklarını düşünüyorum ve onları bana ait çok hoş aksesuarlar olarak görüyorum".
Yayın tarihi: 20.09.2006
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.