Magazin

Jessica Alba'nın serveti

Jessica Alba'nın serveti

Altın Küre ödül töreninde Jessica Alba'nın taktığı servet değerindeki gerdanlık çok konuşuldu.

Güncellenme tarihi:

BU KOLYE SARAY BİLE SATIN ALIR

Hollywood'un ünlülerini biraraya getiren Altın Küre ödül töreni bitti ama yankıları hala dinmedi.. Törenin ardından en çok konuşulan konu ise Jessica Alba'nın boynuna taktığı gerçek bir servet değerindeki gerdanlık...
Alba törene katılırken görkemli gece elbisesini Harry Winston tasarımı bir gedanlıkla tamamladı.
Gerdanlığın değeri ise tam 5.8 milyon dolar. Yani 10 milyon 263 bin TL...
Bu durum da internetteki magazin bloglarında "Bu gerdanlığın parasıyla neler yapılabilir" konusunda ilginç yorumlara neden oldu.
Bu parayla genç şarkıcı Justin Bieber'ın kullandığı ve tanesi 116 Bin dolar olan Fisker Karmas arabadan satın alınabilir. Hem de birden fazla.
İsterseniz tanesi 4 milyon 135 bin dolara satılan Osetra Karat Gold Rus Havyarı'ndan da alabilirsiniz. Ya da merakınıza göre Olsen ikizlerinin tasarladığı ve tanesi 55 bin dolara satılan çantalardan 105 tane alabilirsiniz.
Jessica Alba'nın bir gece bir kaç saatliğine boynuna taktığı bu gerdanlıkla ne yapılabileceğine bir öneri de bizden..
Alba'nın 5. 8 Milyon dolar değerindeki gerdanlığıyla bir işadamının Beylikdüzü'ndeki Story Residence'te aldığı 13 daireyi birleştirerek yarattığı ve 4 Milyon 700 Bin Dolara satışa çıkardığı Millenium Sarayı bile satın alınabilir. Üstelik cebinizde biraz para da kalır.
İşte Jessica Alba'nın saray bile satın alabilecek değerdeki o gerdanlığı ve ona sahip olan birinin elden çıkarıp satın alabileceği Millenium Sarayı.(Kelebek)

Yayın tarihi: 08.11.2013
9292
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.