Magazin

Jerry Hall aynı anda 15 erkekle çıkacak

Jerry Hall aynı anda 15 erkekle çıkacak

Mick Jagger'ın eski eşi Jerry Hall, bir TV reality programında kendisi için kusursuz partner bulmak amacıyla 15 bekar gençle aynı anda çıkacak.

Rock yıldızı Mick Jagger'ın eski eşi Jerry Hall, Türkçeye 'İçgüvey' olarak çevrilecek olan 'Kept' adlı programda erkek arkadaşlarını eğitecek. Hall'un 15 genç arasından seçtiği yarışmacı, bir yıl boyunca Teksaslı güzelle birlikte yaşayacak. Büyük miktarda para ödülü, spor araba ve lüks bir eve sahip olacak yarışmacı, ünlüler tarafından verilen davetlere de katılacak.

VH1'de yayınlanacak
Program konusunda konuşan Jerry Hall, "Benim işim bu ABD'li delikanlıları hoş ve olgun Avrupalı erkeklere dönüştürmek" dedi. Hall'un bir yakın dostu ise "Jerry, kendisine hizmet eden bu gençlerle çok iyi vakit geçiriyor. Londra'da ünlülerin verdiği davetlere ya da konserlere giderken kendisine bu gençler eşlik edecek" dedi. Program, önümüzdeki haziran ayında kablo ve uydu TV kanalı VH1'de yayınlanacak.
Yayın tarihi: 29.01.2005
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.