Magazin

Jennifer medyaya kırgın

Jennifer medyaya kırgın

Aktrist Jennifer Garner, daha yakın çevresi ve dostlarıyla paylaşamadan hamilelik haberinin medyada çıkmasının kendisini üzdüğünü açıkladı.

Jennifer'ın birbirinden güzel fotoğrafları Foto Galeri'de!

InStyle dergisine konuşan Jennifer Garner, özel hayatına yapılan bu ihlalin sonucu olarak özel hayatını çok fazla korumaya aldığını, insanların hamileliği ya da evliliği konusunda çok fazla şey okumalarından rahatsız olduğunu söyledi.

Düğün sürpriz olarak nitelenmişti
Bebeğinin babası Ben Affleck ile 29 Haziran'da gözlerden uzak bir düğünle evlenen Garner, derginin eylül sayısında yer alacak röportajda düğün hakkında ayrıntılar vermekten kaçınarak, duygularını "Çok güzel ve bize özel bir düğünümüz olduğu için çok mutluyum" diye ifade etti. Bir senedir birlikte olan çiftin evliliği, medyada sürpriz olarak yorumlanmıştı.

Hamileliğini diziye taşıyacak
Bu arada bir yıldır ABC televizyonunda yayınlanan "Alias" adlı popüler bir televizyon dizisinde yer alan ve kısa bir süre önce hamileliği yüzünden diziden ayrılmayı düşünmediğini açıklayan Garner'a dizinin yapımcılarından da destek geldi. Yapımcılar, Garner'ın hamileliğini diziye de taşıyacaklarını bildirerek, oyuncunun yanında olduklarını gösterdiler.
Yayın tarihi: 19.08.2005
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.