Magazin

Jennifer Lopez'in özrü

Jennifer Lopez'in özrü

KKTC'de bir otelin açılışı nedeniyle gerçekleşecek olan konserini iptal eden ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, yaptığı açıklamalarla tepki çekmişti.

Güncellenme tarihi:
Organizatör Cüneyt Ortan'ın girişimiyle Lopez, Türk halkından özür diledi. İşte ünlü yıldızın gönderdiği özür e-postası: "Benimle ilgili gelişen bu durumdan çok üzgünüm. Söz konusu açıklama bilgim ve onayım olmadan yapılmıştır. Oysaki politik konularda yorum yapmamak benim kişisel prensibimdir. Dünyanın her tarafındaki hayranlarımı seviyorum. Eğer meydana gelen bu durumdan üzülenler ve alınanlar oldu ise içtenlikle özür dilerim. Gerçekten çok üzgünüm." Lopez, Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü olan 20 Temmuz'da resmi açılışı yapılacak olan Girne'deki Cratos Premium Hotel'in 24 Temmuz'daki gala gecesinde vereceği konseri, Rumlardan gelen yoğun baskı üzerine iptal etmişti. İptal kararı ünlü şarkıcının resmi internet sitesinden yapılan açıklamayla duyurulmuştu. Açıklamada, "Jennifer Lopez insan hakları ihlalleriyle ilişkilendirilmiş hiçbir devlet, ülke, kurum veya rejime bilerek destek vermez. Kıbrıs'taki mevcut şartları tam olarak gözden geçirdikten sonra, (ünlü şarkıcının) danışmanları programın iptal edilmesine karar verdi. Bu bölgenin politik gerçekliklerine olan duyarlılığımızı yansıtan ve ekip halinde verilen bir karardır" ifadesi kullanılmıştı. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.07.2010
431
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.