Magazin

Jennifer Lopez zayıf kadınlarla ilgili ne dedi?

Jennifer Lopez zayıf kadınlarla ilgili ne dedi?

Saba Tümer, “Dikkat Bebek Var” filminin galasına katıldı, Jennifer Lopez’le de röportaj yaptı.

jennifer lopez

Ünlü sunucu Saba Tümer, önceki hafta Los Angeles’ta düzenlenen “Dikkat Bebek Var” filminin galasına katıldı ve 2 gün süren seyahatinde filmin 6 starıyla röportaj yaptı. Tümer’in dün ilk olarak filmin oyuncularından Jennifer Lopez ve Rodrigo Santoro ile yaptığı röportajı “Bu Sabah” programında yayınlandı. Ülkemizde 18 Mayıs’ta seyirciyle buluşacak olan filmin diğer oyuncularıCameron Diaz, “Gossip Girl” dizisinin Nate’i Chace Crawford, “Örümcek Adam” filmi ve True Blood dizisinden tanıdığımız Joseph Manganiello ve Matthew Morrison ile Tümer’in yaptığı diğer röportajları da sırasıyla ekrana gelecek.

Tümer, Jennifer Lopez ve Rodrigo Santoro ile 5 dakika süre ayrılan röportajına Lopez’e keçi yününden özel olarak yapılan paşmina ve terliklerini hediyeederek başladı. İşte o röportaj:

Bu filmde ilk kez bir araya geldiniz. Nasıl bir histi, ne düşünüyorsunuz? Başka bir filmde de birlikte olmak istiyorum. Bu sefer romantik bir film yapmalıyız. Bu film komediydi ve birlikte çok eğlendik dramatikti de...

Filmde özellikle çocuğu evlat edindiğiniz sahneler dramatikti...

Doğru, sanırım bütün iyi işlenmiş hayatı anlatan komedilerde bu denge var. Gerçek hayat komik ve eğlenceli aynı zamanda bunların işe yaraması için filmdeki duygusal bağlantının çok iyi kurgulanması gerekir. Son sahnede Etiyopya’dalar ve birbirleriyle uzun zamandır konuşmamışlar. Orada oturup birbirlerine ne kadar korktuklarını söylüyorlar.

Evlat edinmeyi hiç düşündünüz mü? Hindistan cevizleriniz (Lopez’in ikizlerine taktığı isim) var değil mi?

Bu filmden önce böyle bir düşünce içerisinde değildim. Ama bu filmden sonra, Bob ve benim kucağıma Etiyopyalı minik bebekleri verdiklerinde, insanların daha önce hiç görmedikleri bir bebeği sevip ailelerinin bir parçası yapabilmelerini, bir hayat vermelerini artık çok iyi anlıyorum. Evlat edinmek gerçekten karşılık beklemeden bencil olmadan sevmek demek ve hayran olunmalı.

Yayın tarihi: 15.05.2012
1934
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.