Magazin

Jennifer Lopez hamile kalmak istiyor

Jennifer Lopez hamile kalmak istiyor

Kusursuz vücuduyla tanınan Jennifer Lopez, bebek sahibi olmak için yanıp tutuşuyor.

Vücudunun güzelliğiyle ünlenen kadınların, hamile kalmaktan çekindiklerini düşünebilirsiniz. Ama son yıllarda yıldızların hamilelikle ilgili görüşleri epey değişti.

Vücutlarının güzelliğinin bozulması ihtimali de onları hiç etkilemiyor. Zaten yıldızların, hamilelik sonrası özel hoca ile diyet yaparak eski vücutlarına kavuşmaları uzun sürmüyor.

Jennifer Lopez de anne olmak için sabırsızlanan yıldızlardan biri. Üstelik o sadece sabırsızlanmakla, strese girmekle kalmayıp, hamile kalmak için özel bir diyet de uygulamaya başladı.

Yıldız, altı ay önce evlendiği eşi Marc Anthony ile Londra'da Claridge Oteli'ne yerleşir yerleşmez, otel yöneticilerine bir listesi gönderdi. Bu listede taze balık, bezelye, fındık ve 10 değişik türde meyve yer alıyordu. Hamile kalmayı çok isteyen yıldıza doktoru bu listeyi vermişti.

Bu listenin en önemli özelliği ise, içeriğindeki yiyeceklerin her birinin doğurganlığı tetiklediğinin iddia edilmesi! Jennifer Lopez, hamile kalmak konusunda işi şansa bırakmıyor. Doktor tavsiyesiyle özel bir diyet uygulayıp, zaman kaybetmeden anne olmak istiyor.

Zaten gazetecilerle ne zaman konuşsa, bebek konusunu gündeme getiriyor ve 'En kısa zamanda anne olmak istiyorum' diyor. Yıldızın hamile kalmak için aldığı önlem sadece özel bir diyetle sınırlı da değil!

Mısır'da dokunmuş pamuklu çarşaflar, yattığı odada nem oranının yüksek olması ve her gün düzenli olarak özel bir masaj yaptırması gibi yan desteklerin de yararlı olacağına inanıyor.

Eşinin dört çocuğu var
Jennifer Lopez'in üçüncü eşi, şarkıcı Marc Anthony aslında zaten bir baba! Anthony'nin ilk eşinden bir, eski sevgilisinden bir ve Kainat Güzeli olan son eşinden de iki olmak üzere dört çocuğu var.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.01.2005
669
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.