Magazin

Jennifer Lawrence'ın İtirafı Olay Yarattı!

Jennifer Lawrence'ın İtirafı Olay Yarattı!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir talk show programında dünyaca ünlü aktris Jeniffer Lawrence, şok eden bir itirafta bulundu.

Güncellenme tarihi:

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir talk show programında dünyaca ünlü aktris Jeniffer Lawrence olay yaratan bir itirafta bulundu.

Lawrence bu fotoğrafı sevimli bir anne/ kız fotoğrafı gibi gösterme konusunda oldukça başarılı, ancak güzel oyuncu annesinin oturduğu yerin arkasında işiyordu.

JLaw, The Late Late Show adlı Amerikan televizyon programında, aile fotoğrafının arkasında yatan gerçeği şu sözlerle paylaştı:

‘’Aslına bakılırsa bu fotoğrafta işiyorum ama annemin dünyadan haberi yok. İşemeye gittiğim sırada arkadaşım bu fotoğrafı çekti. Çünkü o ne yaptığımı biliyordu ve annemi bu olayın dışında bırakmaya karar verdik.’’

Konuyla ilgili çarpıcı noktalardan biri ise ailesinin o anda programı izliyor olması.

Ünlü oyuncu, erkekler için herhangi bir yerde işemenin ne kadar kolay olduğunu bilmenin çok can sıkıcı olduğunu düşündüğünü belirtmeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: UNILAD

Yayın tarihi: 22.12.2016
65955
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.