Magazin

Japon yapıştırıcı hastanelik etti

Japon yapıştırıcı hastanelik etti

Ünlü manken Doğa Bekleriz, büyüklüğünden hoşlanmadığı kulaklarını Japon yapıştırıcı ile başına yapıştırınca hastanelik oldu.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre güzel manken geçtiğimiz günlerde bir davet için hazırlanırken saçlarını topuz şeklinde toplattı.Bekleriz, daha sonra bu saç modelinin iyice belirginleştirdiği kulaklarını bir yapışıtırıcı ile başına yapıştırdı.

Zaman geçtikçe Bekleriz'in kulakları kızarıp şişmeye başladı. Doktora giden mankene hemen müdahale yapıldı. Çeşitli solüsyonlar uygulanarak kulak yapıştığı yerden ayrıldı.

Eşiyle Antalyada kulaklarının iyileşmesini bekleyen güzel manken "Kepçe kulaklarımdan rahatsız olduğum için bunu hep yaparım. Bu sefer yapıştırıcının üstüne saç spreyi sıktım. Yapmamam gerekirdi " dedi.

Ameliyatı 2 bin YTL
Plastik Cerrah Nazım Çerkeş, kepçe kulaklıların bu yönteme sıkça başvurduğunu söyledi. Çerkeş "Bu çok sakıncalı bir durum. Eğer bir kaç kez tekarlaınırsa cilt soyulur, yaralar oluşmaya başlar, daha ciddi sorunlara neden olabilir.
Bir kulak ameliyati 2 bin ile 3 bin YTL arasında yapılıyor. Ameliyat yaklaşık 1.5 saat sürüyor ve hasta 1 ile 10 günde kendine geliyor" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.06.2006
543
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.