Magazin

James Bond setinde polis!

James Bond setinde polis!

Adana'da Cumali isimli bir çocuğun sulama kanalına düştüğü ihbarı üzerine, arama çalışması başlatıldı.

bond

6. Kolordu Komutanlığı yakınlarındaki bir sulama kanalına giren 13 yaşındaki Cumali adlı çocuğun kaybolduğu ihbarı üzerine polis ekipleri arama çalışması başlattı.

Sualtı Grup Amirliği'ne bağlı dalgıç polisler suyun altında çocuğu ararken, diğer polisler de arama çalışmalarına kanalın her iki kıyısından destek verdi.

Arama çalışmaları kanal boyunca devam ederken, polis ekipleri bu sırada tren yolunda çekimleri süren ''James Bond'' filminin setine girmek zorunda kaldı.

yukarı çıktı. Bu sırada sahne gereği köprünün üzerinden geçmesi gereken tren ise hareket edemedi.

Arama çalışmalarının köprünün çevresinde sürdüğü sırada çekimlere ara verildi. Çekimler, köprünün çevresindeki arama çalışmasının bitmesinin ardından devam etti.

Kameralara barikat

Bu arada, arama çalışmalarını takip eden basın mensupları ile film setinin güvenlik görevlileri arasında tartışma yaşandı.

Gazetecilerin çekim yapmasını istemeyen güvenlik görevlileri, ellerindeki gazeteler ile kameraların önünü kapatmaya çalıştı. Tartışanlar tarafları olay yerinde görev yapan polisler sakinleştirdi.

Kaybolan çocuğa henüz ulaşılamazken ekipler arama çalışmalarını sürdürüyor.

 

Kaynak: Milliyet

Yayın tarihi: 11.05.2012
774
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.