Magazin

Jackson'ın tanığı torun Brando

Jackson'ın tanığı torun Brando

Cinsel tacizle suçlanan Michael Jackson'ın duruşmasında, ünlü aktör Marlon Brando'nun 9 yaşındaki torunu tanıklık yapacak.

ABD'de, cinsel taciz suçlamasıyla yargılanan ünlü pop şarkıcısı Michael Jackson'ın avukatları, savunma stratejilerinde son kozlarını oynamaya hazırlanıyorlar. Avukatlar, efsane aktör Marlon Brando'nun bir dönem Michael Jackson için çalışan oğlu Miko Brando'nun 9 yaşındaki kızı Prudence Brando'yu tanık olarak mahkemeye çağıracak.

Yaramaz ve şımarık
Jackson lehine tanıklık yapacak olan Prudence'in, tacize uğradığını iddia eden davacının iddialarını çürütmesi bekleniyor. Taciz olayının meydana geldiği sırada 13 yaşında olan davacı hakkında konuşan Prudence'in, 'O son derece yaramaz ve şımarık biriydi. Her tarafı karıştırır, gelen geçene elindeki şekerleri atardı. Porno dergileri Neverland'e getiren, gizlice şarap içen de oydu' dediği ileri sürülüyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 25.05.2005
412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.