Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

J. Lo'dan köşe kapmaca

J. Lo'dan köşe kapmaca

Tom Cruise ile Katie Holmes'ün İtalya'daki düğünlerinde, Lopez ve eşinin kaprisleri diğer davetlileri "huzursuz etti".

Hollywood.com'un haberine göre Lopez'in "kaprisleri", çiftin davetlileri İtalya'ya götüren özel uçağa binmesiyle başladı.

Aralarında Jerry Maguire filminin yönetmeni Cameron Crowe'un da bulunduğu davetliler, uçağa bindiklerinde ön taraftaki tüm koltukların üzerinde Lopez'e ait eşyaları görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Lopez uçağın ön tarafının tamamını kendi çevresine ayırdığı için, diğer davetliler de arka koltuklara yöneldi.

"US Weekly Magazine" dergisi de aynı konuya değinerek, Lopez'in kaprislerinin uçakla sınırlı kalmadığını, düğünden önce düzenlenen ve Cruise'un özellikle günlük giysilerle gelinmesini rica ettiği akşam yemeğine şatafatlı bir gece elbisesiyle gelen Lopez'in diğer davetlilerce yadırgandığını yazdı. Lopez, düğün sonrasında verilen akşam yemeğinde de garsondan "dönüş yolunda eşiyle uçakta atıştırmaları için paket hazırlamasını" istedi.
(Milliyet)
369
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.