Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İzmir'in onur konuğu Naomi

İzmir'in onur konuğu Naomi

Naomi Campbell, 7'nci Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali'nin onur konuğu.

Naomi'nin fotoğrafları sağda

Bu yıl 17-26 Kasım tarihleri arasında, İzmir'de, dünyanın çeşitli ülkelerinden genç sinemacıların yarışacağı festivale, Pirelli lastikleri için, yönetmen Antonie Foqua'nın çektiği "The Call" adlı kısa metrajlı filmde oynayan Naomi Campbell'in yanı sıra rol arkadaşı John Malkovich de katılacak. 'The Call' adlı film İzmir'de oyuncularının da katılımıyla gösterime girecek.

İzmir Kısa Film Festivali Yönetmeni Kayhan Kırmızıgül, festivalin her geçen yıl dünya sinema sektöründe tanınırlığının arttığı ve kabul gördüğünü belirterek, şunları söyledi:

"Dünyaca ünlü Pirelli lastikleri yıllardır ses getiren takvim çalışmalarına bu yıl kısa filmi de ekledi. ABD'li yönetmen Antonie Foqua'nın çektiği, Naomi Campbell ve John Malkovich'in rol aldığı 'The Call' adlı kısa film İnternet üzerinde de www.pirellifilm.com adresinde gösteriliyor.

Geçtiğimiz aylarda İtalya'daki Pirelli yetkilileriyle yaptığımız görüşmeler sonucu filmi festival programına dahil ettik. Hatta, festivalde yer alma teklifimizden bir hayli memnuniyet duyduklarını yazışmalarımızda dile getirdiler. Film yönetmeni Foqua, Campbell ve Malkovich festivalin konuğu olacak".
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.08.2006
344
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.