Magazin

İyilik meleği Arda

İyilik meleği Arda

Futboldan kazandığı ilk parayla ailesine ev alan Arda Turan, oynadığı reklam filminden gelen parayla da babasına 300 bin liralık Audi A7, annesine ise 70 bin liralık Audi A3 otomobil hediye etti. Milli futbolcu çocukluğunun geçtiği mahalledeki komşularının faturalarını da ödüyor.

arda turan

Futbol sahalarında paslarıyla arkadaşlarına gol attıran Arda Turan, saha dışında yaptığı yardımlarla da ailesinin, sevgilisinin ve arkadaşlarının yüzünü güldürüyor.

Futboldan kazandığı ilk parayla ailesine ev alan Arda, oynadığı reklam filminden aldığı parayla da annesine ve babasına sürpriz yaptı.

İki yıl önce sevgilisi Sinem Kobal'a Range Rover cip alan milli futbolcu bu kez anne babasının ayağını yerden kesti.

NEREDEN GELDİĞİNİ ASLA UNUTMUYOR

Habertürk'te yer alan habere göre Arda Turan, babası Adnan Turan'a 300 bin lira değerinde Audi A7, annesi Yüksel Hanım'a ise 70 bin lira değerinde Audi A3 otomobil hediye etti.

Futbol hayatına İspanya'nın Atletico Madrid takımında devam eden Arda, çocukluğunun geçtiği Bayrampaşa'daki komşularını da unutmuyor. Milli futbolcu, maddi sıkıntıda olan komşularını tespit edip doğalgaz, su, elektrik gibi faturalarını ödüyor.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 01.08.2012
1372
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.