Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'İyi sevişen anaç bir kadın istiyorum'

'İyi sevişen anaç bir kadın istiyorum'

Gösteri dünyasının sıradışı ünlüsü Okan Bayülgen yine çarpıcı açıklamalar yaptı.

Paparazzilerin sürekli peşinde dolaşmasına bir anlam veremediğini söyleyen Bayülgen "her birlikte görüntülendiği kadınla geceyi aynı evde noktalamadığını da" sözlerine ekledi.

Bayülgen, Vatan gazetesine verdiği röportajda "Hiçbir zaman tek gecelik bir aşk hikayesi için kendimi hırpalamadım. Hiçbir barda erkek kartpostal olmadım" diye konuştu.

Paparazzilerin kendisini sinirlenhdirdiğini de söyleyen ünlü şovmen "Sinirleniyorum çünkü hayatımı mahvediyorlar. Porno yıldızı ya da playboy değilim" dedi.

Çok konuşulan aşkı Ayşe Özyılmazel ile tutkulu bir birliktelik yaşadıklarını söyleyen Okan Bayülgen "Ama ayrıldıktan sonra ağlamadım. Çünkü sulugöz bir adam değilim" dedi.

Cem Yılmaz ya da Beyazıt Öztürk gibi şovmenlerin birlikte olduğu kadınlarla aşk yaşamamaya dikkat ettiğini söyleyen Bayülgen "iyi sevişen mi yoksa anaç bir mı tercih ettiği sorusuna" da şöyle yanıt verdi:

"İyi sevişen anaç bir kadın. Bir yazar, şu an adını hatırlamıyorum ama söylediği bir söz vardır:

"Bir hanım salonda hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta fahişe olmalıdır" diye..."
(Vatan)
260
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.