Magazin

İvana Sert'ten şok eden hareket

İvana Sert'ten şok eden hareket

İş adamı Yurdal Sert’in, kendisini ortağı Hatem Yavuz’la aldattığını öne sürerek geçen ağustos ayında 8 yıllık eşi İvana Sert’e açtığı boşanma davasının dördüncü duruşması dün görüldü.

Güncellenme tarihi:

İstanbul Adliyesi 3. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşma yaklaşık 2,5 saat sürdü. Gizli duruşmaya davacı Yurdal Sert avukatı Osman Hacıbekiroğlu ile katılırken Ivana Sert ise gitmedi. Tüm duruşmalara katılan Yurdal Sert'in gergin hali dikkat çekti.

Sert mahkeme salonu önünde eşinin kendisini aldatıp tuzak kurmaya çalıştığını ispat etmek için lehine tanıklık yapacak kişilere sürekli neler söylemeleri gerektiği konusunda telkinlerde bulundu. Önce İvana Sert’in tanıklarının dinlendiği mahkeme salonuna daha sonra ise davacı Yurdal Sert’in tanıkları alındı. 2,5 saat süren duruşma 20 Kasım'a ertelendi. Salondan avukatıyla çıkan Sert’in yakınlarına “Yine sonuçlanmadı. Zaten hep erteliyorlar” diye dert yandığı görüldü.

IVANA SERT (FOTO GALERİ)

Yayın tarihi: 13.07.2012
433
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.