Magazin

İthal sevgili modasına İclal de uydu!

İthal sevgili modasına İclal de uydu!

Irmak Ünal, Lerzan Mutlu ve Bekir Aksoy'dan sonra 'Gönüllerini yabancılara kaptıran ünlüler kervanı'na oyuncu-yazar İclal Aydın da katıldı. Aydın, 2 aydır birlikte olduğu Fransız sevgilisi ile objektiflere yakalandı...

Güncellenme tarihi:
Sanat dünyasında son günlerde bir yabancı sevgili modası aldı. Son bir hafta içerisinde birçok ünlü yabancı sevgilileri ile görüntülendi. Önce Cihan Ünal'ın oyuncu kızı Irmak Ünal Ortaköy'de Güney Afrikalı erkek arkadaşı Josh Ramsey ile yakalandı. Ardından Lerzan Mutlu bir iftar yemeği sonrası ayrıldığı mekandan Macar sevgilisiyle aracın içinde fotoğraflandı. Aynı akşam oyuncu Bekir Aksoy, Beyoğlu'nda bir klüpte caz şarkıları söyleyen melez güzeli kız arkadaşı Brezilyalı Alex'le görüntülendi. Kendisine yabancı sevgili bulan ünlüler kervanına son olarak yazar İclal Aydın da katıldı. İclal Aydın, kendine Fransız sevgili buldu. Tuna Kiremitçi'den iki buçuk yıl önce boşandıktan sonra adı kimseyle anılmayan İclal Aydın, önceki akşam bir gençle Ortaköy'deki Angelique adlı mekandan sabaha karşı çıkarken görüntülendi. Kulüpten birlikte çıkan ikili, gazetecileri görünce panikledi ve hızlı adımlarla arabaya yürüyüp mekandan ayrıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Aydın, tek kelime etmedi. Ertesi gün telefonla ulaştığımız İclal Aydın, Münih'ten tanıdığı arkadaş grubuyla akşam yemeğe çıktıklarını söyledi. Aydın, kalabalık grupla geldikleri mekandan neden sadece gençle çıktığı yönündeki soruyu ise yanıtsız bıraktı.
Yayın tarihi: 07.09.2009
294
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.