Magazin

İtalyan damattan boşanıyor

İtalyan damattan boşanıyor

Ferrari'nin reklam müdürü Massimo Cusimano'yla, evlenen Burcu Esmersoy, eşiyle yollarını ayırıyor.

Formula 1 yarışında tanıştığı Ferrari'nin reklam müdürü Massimo Cusimano'yla, 2005 yılında Paris'teki Türk konsolosluğunda evlenen spor spikeri Burcu Esmersoy, eşiyle yollarını ayırıyor.

NTV spor spikeri Burcu Esmersoy, Ferrari'nin Reklam Müdürü Massimo Cusimano'dan boşanıyor. Tuğçe Kazaz'dan sonra İtalyan asıllı Cusimano'yla Paris'teki Türk Konsolosluğu'nda dünyaevine giren ve ardından da eşinin memleketinde kilise nikahı kıyan Esmersoy, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma kararı aldı. Katolik eşi ve ailesinin arzusu üzerine kilise töreni yapan ama dinini değiştirmediğini her fırsatta dile getiren Esmersoy'un eşi Massimo Cusimano ile evlerini ayırdığı ve kendisine yeni bir ev baktığı konuşuluyor.

Kilise nikahı tartışma yaratmıştı
Yaklaşık üç yıl önce Paris'teki Türk konsolosluğunda Cusimano'yla evlenen spor spikeri Burcu Esmersoy, bir yıl sonra da eşinin memleketi İtalya'da dini nikah kıymıştı. Bolonya'daki küçük bir kiliside yapılan dini nikahla evlenen Esmersoy, dinini değiştirmediğini belirtirken uzun süre gündemi meşgul etmişti.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 19.04.2008
213
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.