Magazin

İsteyen benimle tanışabilir

İsteyen benimle tanışabilir

Emre Aşık'tan ayrıldıktan sonra Fatih Aksoy'la kameralar önünde bir dargın bir barışık olan Aysun Kayacı, biten ilişkisinin ardından Tempo'ya ilginç açıklamalarda bulundu.

Aysun'un fotoları sağda

Yeni bir aşka hazır olduğunu söyleyen Kayacı, "İsteyen gelip benimle tanışabilir. Düzgün biriyse neden olmasın?" dedi.

"Çat Kapı" dizisinin çekimleri sırasında tanıştığı yapımcı Fatih Aksoy'la bir yıl fırtınalı bir ilişki yaşayan Aysun Kayacı, şimdilerde aşk yaralarını sarmış ve yeniden atağa geçmeye hazırlanıyor...

Aysun Hanım, bu aralar herkes sizi konuşuyor. Neler yapıyorsunuz?
Şu anda hiçbir şey yapmıyorum. Eylülde yeni dizi projelerim olacak. İki teklif var. Bir tanesi stüdyo ortamında çekilecek bir sit-com. 'Çat Kapı' dizisi için dokuz yeni bölüm çektik. Onlar yayımlanacak. Star TV'de daha önce sunduğum bir yarışma programının tekrarları yayımlanıyor.

Siz Emre Aşık ile ayrılırken, "Açtığı mobilya mağazasına ortak etmedi diye terk etti" dendi.
Zor değil. İki dakika konuşan insan beni tanıyacak ve gerçeği öğrenecek. Bu, böyle şeyleri düşünenlerin, yazanların ayıbı. Kendi yalanına kendisi de inananlar var tabii. Ailesi bugün benim için o kadar güzel konuşuyor ki. Mobilya mağazası, ortaklık filan gerçek olsa konuşurlar mıydı?

Ne bekliyorsunuz hayattan?
Kariyer peşindeyim. Arkadaşlar, dostlar, yemek, seyahat çok güzel. Bu arada ne sunuculuğumu, ne mankenliğimi, ne de oyunculuğumu hiç beğenmiyorum. Görsellikle ilgili problemlerim var, onu aşmaya çalışıyorum.

Var mı hoşlandığınız birileri?
Yok. Dinlenmek, toparlanmak zorundayım. Ahlak kumkuması değilim. İsteyen benimle gelip tanışabilir. Düzgün biriyse neden olmasın?
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.07.2006
299
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.