Magazin

İstenmeyen gelin Cameron Diaz

İstenmeyen gelin Cameron Diaz

Charlie'nin seksi meleği Cameron Diaz, nişanlısı Timberlake'in annesi tarafından tasvip edilmediği için yeni yıldaki düğün planı suya düştü.

Güncellenme tarihi:
Cameron Diaz'ın nişanlısı şarkıcı Justin Timberlake'in annesinin nikaha katılamayacağını açıklaması yüzünden nikah tarihi askıya alındı. 2004'ü 2005 yılına bağlayan gece dünya evine girmeyi planlayan Diaz tarafından "peri masalı" gibi tasarlanan görkemli törene katılmak istemeyen annesi Lynn Harless'ı ikna etmeye çalışan Timberlake ise kelimenin tam anlamıyla iki ara bir derede kaldı. Çiftin yakın arkadaşlarına bakılırsa, annesini 32 yaşındaki Diaz'ın "ideal eş" olduğuna ikna etmeye çalışan Timberlake'in tüm çabalarına karşın müstakbel kayınvalide Nuh deyip peygamber demiyor. Evlenmek için çok küçükmüş Harless'ın oğluna karşı çok koruyucu bir tutum içinde olduğunu vurgulayan arkadaşları, "Lynn oğlunun evlenmek için çok genç olduğunu düşünüyor. Oğlunun Britney Spears tarafından terkedilmesinden sonra incindiğini düşünen annesi, onun duyarlı yapısı nedeniyle aynı şeyleri yaşamasından korkuyor. Ama Justin aslında Cameron ile çok mutlu"açıklamasında bulundu. Cameron'dan harika pozlar!
Yayın tarihi: 23.09.2004
356
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.