Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İstenmeyen damat Kevin

İstenmeyen damat Kevin

Genç şarkıcı Britney Spears ve kocası Kevin Federline, mutluluğu bir türlü yakalayamadı. Kevin Federline, ikinci çocuklarına hamile olan eşinin ailesine, özellikle de kayınvalidesine kendini bir türlü sevdiremiyor.

Ünlü popçunun fotoları sağda

Dansçı Kevin Federline, müzik piyasasına adım attıktan sonra iyice adından söz ettirmeye başladı. Britney Spears'in kocası olarak tanınan Federline, şimdilerde kariyeriyle de adından söz ettiriyor.

Her gün hayran sayısını artıran Kevin Federline, ne yazık ki başarısının mutluluğunu yeterince yaşayamıyor. 2004 yılında Britney Spears'le evlenen Federline, karısıyla olan sorunlarını bir türlü halledemiyor.

ELEŞTİRİLERDEN BUNALDI
Sean Preston adında bir oğulları olan Federline ve Spears'in evliliği çok uzun zamandır sallantıda aslında. İkinci çocuğuna hamile olan Britney Spears, kocasının sorumsuz tavırlarından bunalıp onu birkaç kez evden kovmuştu.

Son dönemde bir arada görüntülenmeyen çiftin arasının yine bozuk olduğu söyleniyor. Objektiflere mutluluk pozları verse de Britney Spears, özel hayatını bir türlü düzene sokamadığı için sıkıntılı. Spears'in annesinin ve arkadaşlarının etkisinde kaldığı da gelen haberler arasında. Söylentilere bakılırsa Kevin Federline, kayınvalidesinin gönlünü bir türlü fethedememiş ve kayınvalidesinin kendisini sürekli eleştirmesinden bunalmış. Federline-Spears cephesinden son haberler böyle... Şimdilerde herkes ikinci bebeğin çiftin evliliğini kurtarıp kurtaramayacağını merak ediyor.
(Hürriyet)
451
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.