Magazin

İstediği her erkeği aldı!

İstediği her erkeği aldı!

Bundan beş yıl önce eşi Brad Pitt'i Angelina Jolie'ye kaptıran Jennifer Anniston'a ayrılık yaradı! İstediği her erkeği aşk listesine ekledi!

Güncellenme tarihi:
ANISTON BURADA Bundan tam beş yıl önce, 'Hollywood'un en seksi ve en güzel çifti' dendiğinde, akıllara sadece Brad Pitt ve Jennifer Aniston geliyordu! Yedi yıllık beraberliğin ardından, 'Mr&Mrs Smith' filmi çekimleri sırasında eşini Hollywood'un en seksi ve en çapkın kadınlarından Angelina Jolie'ye kaptıran Aniston uzun süre sessizliğini korudu. Aldatma ve ayrılık hakkındaki ilk açıklamayı yapmak için, boşanmalarının ardından aylar geçmesini bekledi. Beş yıl bocaladı ama Yaptığı ilk açıklamada, özel hayatını takip eden hayranları kadar şaşkın olduğunu söyleyen Jennifer Aniston, ayrılık sonrası ilk birkaç yıl ciddi bir bocalama yaşadı. Erkek arkadaş edinmekte ve kariyerini sürdürmekte zorlanan Aniston, 5 yılın ardından tekrar altın günlerine geri döndü! People dergisi, Brad Pitt'in tam bir çöküntü yaşadığı ve Angelina Jolie'den ayrılacağının konuşulduğu şu günlerde, Aniston'ın hayatının yoluna girdiğini yazdı. Dergiye konuşan Jennifer Aniston'ın yakın arkadaşları, "Ağzına Brad'in ismini almıyor. Beğendiği erkeklerle çıkıyor ve dolaşıyor. İstediği erkeği elde ediyor. Eğlenmesine ve mesleğinde güzel işler çıkarmaya bakıyor" diye konuşuyor. Dergilerin kapaklarında: Jennifer Anniston, ayrılık sonrası ne kilo aldı, ne kendini bıraktı. 40 yaşında olmasına rağmen, genç kızları kıskançlıktan çatlatacak kadar güzel bir vücuda ve cilde sahip! Bu nedenle de sürekli dergi kapaklarında yer alıyor! Filmleri çok iyi iş yapıyor: Marley&Me' isimli filmi 140 milyon dolar hasılat elde etti. Jennifer Aniston'ın oynadığı filmler, çok iyi iş yapıyor. (Hürriyet max)
Yayın tarihi: 12.02.2010
219
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.