Magazin

İşte 'Yetenek Sizsiniz'in şampiyonu

İşte 'Yetenek Sizsiniz'in şampiyonu

Ekrana ilk çıktığı anda mahçup gibi duran ancak konuşmaya başladığı andan itibaren izleyenleri gülmekten kırıp geçiren Sefa, mutlu sona ulaştı.

Güncellenme tarihi:
İŞTE SEFA'NIN FİNAL PERFORMANSI Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 6 ay gibi uzun bir sürecin ardından Türkiye'nin en yeteneklisi halk oyu ile belirlendi. Türkiye'nin en yeteneklisi, Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Sezon şampiyonu Sefa Doğanay oldu. AREF'TEN BU KEZ FARKLI GÖSTERİ Final programında verilen ilk etap halk oyları sonucunda Sefa Doğanay ve Aref Ghafouri son ikiye kalan isimler oldu. Aref ile Sefa arasındaki halk oylamasında ise şampiyon belli oldu. Kazanan Sefa Doğanay'dı... Son son 5'e kalan yarışmacılar Aref Ghafouri, Türkan Kürşad, Sercan Yenice, Sefa Doğanay, Ramazan Yumrutepe & Veysel Çelikdemir'den oluştu. Bu yarışmacılar arasından Sefa Doğanay en fazla halk oyunu alarak birinci olmaya hak kazandı. Ve büyük ödül olan 250.000 TL'nin sahibi oldu. Sefa Doğanay, taklit yeteneği ile final gösterisinde yine herkesi çok eğlendirdi ve ustaca yaptığı ünlü taklitleri ile birinci olmaya hak kazandı.
Yayın tarihi: 21.03.2011
561
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.