Magazin

İşte şok ayrılığın nedeni

İşte şok ayrılığın nedeni

Gözde çift olarak görülen oyuncu Ali Sunal ve Gökçe Bahadır çiftin evliliği reyting kurbanı oldu. Yakın arkadaşlarının açıklamalarına göre oynadıkları dizinin bitmesi evliliklerini çıkmaza soktu

Bugün Gazetesi'nin iddiasına göre, geçtiğimiz Temmuz ayında dünya evine giren oyuncu Ali Sunal ve eşi Gökçe Bahadır'ın boşanma kararı gündeme bomba gibi düştü. Herkes bebek haberi beklerken, boşanma kararlarını basına açıklayan çiftin evliliğinin reyting kurbanı olduğu iddia ediliyor.

4 yıl süren arkadaşlıklarının ardından göz kamaştırıcı bir düğünle dünya evine giren başarılı oyuncu Ali Sunal ile Gökçe Bahadır çiftinin arkadaşları, genç karı kocanın dizileri yayından kaldırıldıktan sonra, işlerindeki huzursuzluğu evlerine yansıttıkları ve sık sık tartıştıklarını belirtiyor. İşlerini kaybeden iki oyuncunun, çekilen dizilerin sayısında azalma olunca yeni bir iş bulamadıklarını ve ekonomik krize girmelerine sebep olduğunu açıkladı. Bunun üzerine evde tartışmalar büyüyünce iki oyuncu konuşup boşanma kararı aldıkları da söylentilerin arasında..

Yayın tarihi: 27.01.2012
258
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.