Magazin

İşte Şahan'ın yeni aşkı

İşte Şahan'ın yeni aşkı

Adı Selin Ortaçlı ile anılan ancak bunu yalanlayan Şahan Gökbakar, spiker Aslı Mavitan'la görüldü. Onları görenlerin yorumu ise 'Yeni bir aşk mı?' oldu.

Şahan Gökbakar yaşadığı aşklarla gündeme oturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda adı sosyetik güzel Selin Ortaçlı ile anılan Gökbakar önceki gece Nişantaşı Sess Bar'da spiker Aslı Mavitan ile buluştu. Dün gece de ikili Etiler Şamdan'da biraraya geldi.

İkilinin sabaha kadar samimi bir biçimde eğlendiği iddia edişdi. Mekândan önce Mavitan çıktı, Mavitan kameraları görünce mekâna geri döndü.

Sonrasında Gökbakar, gazetecilerin sorularına yanıt vermeden taksiye binerek mekândan uzaklaştı. Mavitan ise Gökbakar'ın aracını alarak mekândan ayrıldı. Olayı görenlerin yorumu ise, "Yeni bir aşk mı?" oldu.

Gökbakar daha önce adı Selin Ortaçlı ile anılınca durumu yalanlamıştı. Ortaçlı'nın yorumu ise “Şahan çok tatlı, çok şeker biri” olmuştu.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 22.12.2011
1430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.