Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İşte podyumların yeni kral ve kraliçesi

İşte podyumların yeni kral ve kraliçesi

Türkiye'nin en güzel kızları ve en yakışıklı erkekleri, İzmir'de düzenlenen "Miss & Mr. Model" yarışmasının dokuzuncusunda podyumların yeni kral ve kraliçesi olmak için yarıştı.

Habertürk Egeli, Rönesans Ajans ve Kanal 1 Televizyonunun ortaklaşa düzenlediği yarışmanın gala gecesi, Swiss Otel Grand Efes'te yapıldı.

Yürüyüş, ritm ve dans koreografisi üzerine eğitim alan 24 yarışmacı finalist, 4 gün süren kamp sırasında öğrendiklerini jüri karşısında sergiledi.

Otelde son provalarını yapan finalistler, gala gecesinde sponsorların 2009 yaz koleksiyonunu da tanıttı.

Kadın yarışmacıların final kostümlerini İzmirli ünlü modacı Ertan Kayıtken hazırlarken, erkeklerin takım elbisesi ise Kupon Couture imzalı oldu.

Sunuculuğunu Fatoş Kabasakal ile Taner Güngör'ün yaptığı yarışmada Özge Akbulut kraliçe, Gizem Bölük ikinci ve Melike Sertdemir de üçüncü oldu.

Yiğit İzik'in krallığı elde ettiği erkeklerde Serdar Sert ikinci, Ferhat Şükrü Özyurt da üçüncü seçildi.

Koreograf Uğurkan Erez, modacı Ertan Kayıtken, modacı Erol Albayrak, mankenler Tuğba Özay, Ece Gürsel, Irmak Atuk, Sinem Sülün, Gökhan Keser ve oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın da aralarında bulunduğu jüri üyelerinin görev aldığı yarışmada, şarkıcılar Atiye ve Deha da mini konser verdi.

Yarışmanın birincileri Fransa tatili kazandı.
388
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.