Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İşte Özlem Önal'ın tekne sefası

İşte Özlem Önal'ın tekne sefası

Özlem Önal, Cem Boyner'in yeğeni Kaan Boyner ile Bodrum'da ortaya çıktı.

Dedemanlar'ın en güzel kadınlarından Özlem Önal, bir yıldır beraber olduğu Boyner Holding'in patronu Cem Boyner'in yeğeni Kaan Boyner ile Bodrum'da ortaya çıktı.

Aralarında İzzet Özilhan, İlhan Sabancı ve Tarhan Tellioğlu'nun da bulunduğu arkadaşlarıyla teknede akşam üstü partisi veren çift, teknelerini Türkbükü Koyu'na demirlediğinde Hafta Sonu objektifinden kaçamadı.

Dostlarıyla birlikte denizin ve güneşin tadını çıkaran Önal ile Boyner'in mutluluğu her hallerinden belli oluyordu. Mankenlere parmak ısırtacak fiziğiyle, yıllar sonra ilk kez bikinisiyle yakalanan Özlem Önal, sevgilisiyle görüntülendiği bu ilk tatilinde gün boyu denize girdi, güneşlendi, arkadaşlarıyla vakit geçirdi. Sportif kimliğiyle tanınan Kaan Boyner ise bir ara dalış yapmayı ihmal etmedi.

Bugüne kadar davetlerde şık elbiseler içinde görmeye alıştığımız Özlem Önal, yıllar sonra ilk kez bikinili görüntülendi. 30'lu yaşların ortasında olan Önal'ın 18'lik genç kızlarla yarışır haldeki fiziği dikkatlerden kaçmadı.

Yaşamından sporu eksik etmeyen Kaan Boyner, tekne gezisi sırasında tüple dalış yaptı. Özlem Önal, sevgilisi Kaan Boyner ile teknede romantik anlar yaşadı.
(Hürriyet/Kelebek)
362
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.