Magazin

İşte O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi!

İşte O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi!

Hülya Avşar,Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise’nin jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’nin eylül ayında başlayacak olan 3’üncü sezonunun yeni jüri üyesi Ebru Gündeş oldu.

Güncellenme tarihi:
o ses türkiye

Şok değişiklik hakkında konuşan Ilıcalı, “Ebru’nun bize katılması beni çok mutlu etti. Çok yakında bir sürprizim daha olabilir” dedi. Bir süredir Acun Ilıcalı’nın, Hadise’yi jüri üyeliğinden göndereceği konuşuluyordu.

HADİSE (FOTO GALERİ)

Gündeş’in gelişiyle birlikte, programın lokomotifi olarak gösterilen Mustafa Sandal’ın jüri üyeliğinden ayrılacağı öğrenildi.

Adım attığı her işten astronomik ücretler alan Ebru Gündeş’in gelişi diğer jüri üyelerini de hareketlendirdi.

Gündeş’in kendilerinden daha fazla ücret alıp almayacağını merak eden jüri üyeleri kendi aralarında kulis yapmaya başladı. “Böyle işlerde hiçbir zaman star stardan daha fazla almaz” şeklinde konuştukları öğrenildi. Ancak kulislerde Ilıcalı ile Ebru Gündeş arasında gizli bir anlaşma yapıldığı konuşuluyor. Öte yandan Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği Yetenek Sizsiniz'in jürisi de değişti...

Sevilen yarışma programı jüri değiştirme kararı aldı. İki sezondur Sergen Yalçın'ın yer aldığı yarışmaya yeni sezonda Sevilen oyuncu dahil oluyor... Eser Yenenler Yetenek Sizsiniz yarışmasında Sergen Yalçın'ın yerini aldı...

O Ses Türkiye" ve "Yetenek Sizsiniz Türkiye" yarışmalarında jüri üyelerinin değişiklikleriyle ilgili konuşan Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz'in jürilerini değiştireceğini açıklamış, Hülya Avşar'ın ise demirbaşı olduğunu söylemişti.

Yayın tarihi: 14.07.2013
1443
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.