Magazin

İşte o fotoğraf

İşte o fotoğraf

Bir dönem aşk yaşayan Yılmaz Erdoğan ile Deniz Akkaya, 10 gün önce İtalya'da bir araya geldi. İkili, Milano'da tesadüfen karşılaştıklarını iddia etti.

Bundan üç yıl önce aşk yaşayan ve kısa bir süre birlikte olan Yılmaz Erdoğan ile Deniz Akkaya, 10 gün önce İtalya'da yeniden bir araya geldi. Los Angeles'taki Hollywood Film Festivali'ne katılmadan önce Milano'ya giden Erdoğan, burada modacı Cengiz Abazoğlu ile birlikte Cavalli defilesini izlemeye giden Akkaya ile buluştu. Ünlü oyuncu üç günü Milano'da geçirirken Akkaya ise sadece iki gece kaldı. Bu iki günü birlikte geçiren Akkaya ile Erdoğan, Milano caddelerinde dolaşırken cep telefonu ile görüntülendi.

Hürriyet'in ele geçirdiği fotoğrafta Şefik Öztek'in Laila'daki yardımcısı Melissa Ağca ile birlikte dolaşan ikilinin samimiyeti gözlerden kaçmadı. Görüntülendiklerini sonradan öğrenen ikili, Milano'da tesadüfen karşılaştıklarını iddia etti. Deniz Akkaya, Hürriyet muhabirinin sorusu üzerine, 'Ben Milano'ya defile izlemeye gitmiştim. Tesadüfen karşılaştık, karşılaşınca da biraz dolaştık' dedi. Deniz Akkaya, Milano'daki kaçamak için aşk nitelemesi yapan gazeteye de tekzip göndererek 'Yılmaz'la aramızda aşk yoktur' diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.10.2004
255
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.