Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İşte milyon dolarlık bebek

İşte milyon dolarlık bebek

Gazeteciler, Angelina Jolie-Brad Pitt'in kızlarını çekmek için nöbette. Bir dergi, çözümü bebeğin sahte fotoğrafını yayınlamakta buldu.

Angelina'nın fotoğrafları sağda

Brad Pitt, Cannes Film Festivali'nin açılış töreninden önce festival yönetimine sevgilisi Angelina Jolie'nin her an doğum yapabileceğini ve bu nedenle de festivale katılamayacağı bildirerek özür dilemişti.

Namibya'da bebeğin doğması için sabırsızlanan çiftin bekleyişi uzun sürmedi. Angelina Jolie, geçtiğimiz hafta sonu bir kız çocuk dünyaya getirdi.

Kızlarına Shiloh Nouvel adını veren Angelina Jolie ve Brad Pitt, gazetecilerin ilgisinden bunalmış durumda. Namibya güvenlik güçleri ise çifti koruyor.

PARAYI BAĞIŞLAYACAKLAR
Ancak bir İtalyan dergisi Jolie'nin bebeğini emzirirken çekilmiş fotoğrafını yayınladı. Tabii bu fotoğraflar bilgisayar hilesiyle elde edilmişti. Yardım faaliyetleriyle tanınan Jolie-Pitt çifti, bebeklerinin ilk fotoğrafını UNICEF'e bağışlamak için bir milyon dolara satmayı planlıyor.
(Hürriyet/Kelebek)
117
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.