Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İşte Mehmet Ali Erbil işte sitesi

İşte Mehmet Ali Erbil işte sitesi

M. Ali Erbil, www.mehmetali.com adresiyle yayına başlayan İnternet sitesini dün Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen bir toplantı ile basına tanıttı.

Erbil, eski fotoğraflarından bugüne kadarki TV programlarına, takımı Fenerbahçe ile ilgili yorumlarından yaptığı özel röportajlara kadar geniş içeriği olan İnternet sitesinde, haftada bir evinin çeşitli bölümlerinden online olarak sevenleriyle buluşacak.

Giriş bölümü, Mehmet Ali Erbil'in evinin üç boyutlu yansımasından oluşan sitede, ünlü şovmenin Steve Martin, Gülben Ergen, Salma Hayek, Michael Jackson gibi ünlülerin görüntülerine uyarlanan simasının yer aldığı fotoğraflar dikkat çekiyor.

İnternet sitesindeki bir başka ilginç bölüm ise şovmenin kendisi tarafından yapılan ve sürekli güncelleştirilecek olan röportajlar. Sitesindeki ilk röportajını sevgilisi Tuğba Coşkun'la yapan Erbil, 'İlk olduğu için özel bir insan olmalıydı' dedi.

"Derya 30 yıldır arkadaşım"
Basında çıkan, 'Zuhal Olcay ve Derya Baykal'la flörtlerimiz oldu' açıklamasına da değinen Erbil, 'Derya 30 yıllık arkadaşım. Her şeyi paylaştık. Bunun bir flört olup olmadığını bilmiyorum. Derya'nın programına Zuhal'i de (Olcay) alıp gideceğim' dedi.
(Hürriyet)
519
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.