Magazin

İşte Mahsun'un yeni aşkı!

İşte Mahsun'un yeni aşkı!

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni aşkını öğrenenler şaşırıyor. Oyuncu Berrak Tüzünataç ile gizli gizli buluşan ünlü türkücü 2 hafta içinde üst üste değişik mekanlarda görüldü.

Çok değil daha 1 hafta öncesine kadar ünlü komedyen Ata Demirel'in kulisine girerken görüntü vermemek için şekilden şekle girerek kafaları karıştıran Elveda Rumeli'nin yıldızı Berrak Tüzünataç'ın adı, bu kez de Mahsun Kırmızıgül ile anılıyor. "Beyaz Melek" filmiyle hem kariyerini zirveye taşıyan hem de cebini dolduran Kırmızıgül'le Tüzünataç'ın 2 haftada 3-4 kez değişik mekanlarda görülmesi, haklarındaki aşk dedikodusu çıkmasına yol açtı.

BASINDAN ÇEKİNİYORLAR!
Sanat camiasında dilden dile dolaşan aşk söylentisinin 2 kahramanın, üst üste farklı mekanlarda samimi bir şekilde sohbet ederken görüldüler. Bu arada boyalı basının diline düşmek istemeyen ünlü ikili, görüştükleri mekanlardan da ayrı ayrı çıkıyorlar.
(Vatan)
Yayın tarihi: 08.02.2008
464
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.