Magazin

İşte Madonna'nın göğsünü açtığı an!

İşte Madonna'nın göğsünü açtığı an!

19 yıl sonra ikinci kez geldiği İstanbul’da 50 bini aşkın kişiyi coşturan Madonna, sahne şovuyla ilgili ilgisiz herkesi büyülemeyi başardı.

Sadece İstanbul’dan değil Türkiye’nin çeşitli noktalarının yanı sıra yurt dışından da binlerce kişi Türk Telekom Arena’ya aktı önceki gece.

İki saat boyunca sahnede kalan Madonna’yı Ajda Pekkan, Kenan Doğulu-Beren Saat, Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ, Mirgün Cabas-Tuba Ünsal, Çağla Şıkel-Emre Altuğ, Eda Taşpınar, Yaşar, Sibel Tüzün, Kenan İmirzalıoğlu, Gülben Ergen ve daha nice ünlünün aralarında olduğu isim izledi.

Bir hayranı, konserin bir bölümünde sağ memesini açan Madonna’yı böyle görüntüledi.

Ünlülerle müzik yazarlarının birleştiği ortak nokta, bunun bir konserden çok etkileyici bir sahne şovu olduğu yönündeydi:

Sibel Tüzün: “Madonna tarzıyla ve duruşuyla kimseye benzemiyor.”

Demet Akalın: “Bir kez daha anladık ki Madonna’mız büyük insan, hatta insan değil. Öyle bir performans, kondisyon, yetenek yok. Normal bir gen taşıdığını sanmıyorum.”

Ajda Pekkan: “Muhteşem bir şov izledim. İnanılmaz bir prodüksiyon vardı. Çok etkileyiciydi. Madonna bütün starlar gibi mükemmelliyetçiliğini, titizliğini ve işine olan saygısını ortaya koydu.”

Gülben Ergen: “Güçlü bir kadın. Dimdik, profesyonel, gözlerinden ışık çıkıyor. Sertab Erener bir ara ‘Ezici’ dedi... Doğru bir tabir, ezdi geçti.”

(Milliyet)

Yayın tarihi: 09.06.2012
659
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.