Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İşte 'kusursuz meme' formülü

İşte 'kusursuz meme' formülü

İngiliz Kraliyet Cerrahlar Üniversitesi'nde dün başlayan konferansta kusursuz memenin sırrı açıklandı.

Londra'daki konferansta konuşan ülkenin saygın plastik cerrahi uzmanlarından Patrick Mallucci'ye göre "hafif yukarıya bakan ve alt kısmı üst kısmından biraz daha büyük olan meme" en ideal şekle sahip. Kusursuz memenin alt kısmı, üst kısmına göre yüzde 45 ila 55 arasında daha büyük olmalı, meme ucu ise yüzde 45 daha yukarda bulunmalı.

EN İYİ VE EN KÖTÜ
Üstsüz modellerin dergi ve gazetelerde yayımlanan binlerce fotoğrafını inceleyen Mallucci, vardığı sonuçları, konferansta yaptığı "Meme Büyütme Tasarım Konseptleri" başlıklı konuşmada sundu. Mallucci'ye göre, ünlüler arasında en ideal memelere sahip isim İngiliz manken Caprice Bourret, en kötü memeler ise Victoria Beckham'da.

Yalnızca herhangi estetik ameliyat geçirmemiş ünlülerin memelerini incelediğini ve yarattığı formülün plastik cerrahlara rehberlik edeceğini söyleyen Mallucci, müşterilerinin de genelde Caprice'i örnek gösterdiğini, Beckham'ın hiç doğal durmayan "yusyuvarlak" memelerinden ise hoşlanmadıklarını vurguladı.
(Hürriyet/Kelebek)
296
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.