Magazin

İşte Kerem Bürsin'in Yeni Dizisi!

İşte Kerem Bürsin'in Yeni Dizisi!

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in yeni dizisi 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in ilk tanıtımı yayınlandı. İşte dizinin ilk tanıtımı ve daha fazlası...

Güncellenme tarihi:

Bu zamana kadar birçok popüler dizinin altına imzasını atan Ay Yapım’ın son projesi Bu Şehir Arkandan Gelecek’ten merakla beklenen ilk video geldi. Başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un yer aldığı dizi; henüz dört yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve o olaydan sonra hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin hikayesini anlatıyor. Yayınlanan tanıtımda Ali’nin uzun zaman sonra döndüğü İstanbul’da hayatının aşkı Derin ile tanışmasını izliyoruz. Tanıtımı sosyal medyada geniş yankı uyandıran yapımda Gürkan Uygun’u efsane boksör Şahin Vargı rolünde izleyeceğiz.

İşte 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'in ilk fragmanı...

Bu Şehir Arkandan Gelecek Konusu
1992 doğumlu 5 dil bilen ve kendini önce gemiciliğe daha sonra dövüşe adamış Şili vatandaşı yani Ali Smith'i Kerem Bursin canlandırıyor. Dizinin ana karakteri olan Ali Smith bu gemide en büyük desteği aldığı Rauf sayesinde bahis üzerine dövüş oyunlarına katılarak kendine ek gelir elde etmektedir. Geminin aşçısı Rauf Ali'yi bir kasanın içinde bulmuş ve daha sonra onu ellerinde büyütmüş şimdi ise İstanbul'a geri dönüş vaktidir. Fakat bu durum Ali için tam bir faciadır çünkü babası sandığı geminin sahibi Mithat Mirkelamoğlu annesi Emine'yi kaçmaya çalışırken adamları tarafından öldürtmüştür. Annesi öldürülürken o bir kayığa saklandığı için sağ kalmış ve Rauf'un elinde büyümüştür. Babasının zengin ve alımlı kızı Pelin henüz 23 yaşındadır ve zorla evlendirilmesi istenmektedir. Düğün hazırlıkları sürmekteyken 23 yaşında henüz bu evliliği yapmak istememekte ve babasının inadına bir dans yarışmasına katılmaya hazırlanmaktadır. Ta ki babasının nüfuzunu kullanarak o yarışmadan çıkartılana kadar. Gemideki malın sahini Mithat Mirkelamoğlu kaptanı karşılamak için limana gelir. Ali içinde hiç bulunmak istemediği İstanbul'a gelmek bir hayli güçtür. Pelin babasının kendi ismini dans yarışmasından çıkardığını öğrenince ona karşı çıkmak için limana gider. Pelin babası Mithat Mirkelamoğlu'na bütün mal ve mülkünden vazgeçtiğini söyleyip limandan ayrılmak üzereyken Ali'nin önünde düşürdüğü dans ayakkabılar yeni bir hayatın müjdeleyicisi olacaktır. Genç kızın peşinden giden Ali 20 yıldır köşe bucak kaçtığı İstanbul'da geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir.

Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkadan Gelecek’in ne zaman ATV ekranlarındaki yerini alacağı henüz belli değil.

Yayın tarihi: 15.12.2016
3157
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.