Magazin

İşte Kardashian'ın Karslı kuzeni

İşte Kardashian'ın Karslı kuzeni

İngiliz The Sun gazetesi Amerikalı TV yıldızı Kim Kardashian’ın kökenlerinin geldiği Kars’ın Karakale köyüne giderek, seksi yıldızın kuzenini buldu.

Güncellenme tarihi:
Kim Kardashian-Muhammer Çopur

Köyde küçük bir dükkanı olan Muhammer Çopur, annesi ve beş kardeşiyle birlikte yaşıyor.

Çopur, köyün nüfus kayıtlarını incelemiş ve Kim Kardashian’la kendi büyükannesinin kardeş olduğunu öğrenmiş.

KIM KARDASHİAN (FOTO GALERİ)

Çopur, bunun ortaya çıkmasının ardından Kim Kardashian’ın kendisini ABD’ye davet edeceğini umuyor. Çopur, “Tek istediğim onunla bir bardak çay içmek” diyor.

KARAKALE'DEN ABD'YE

The Sun gazetesine göre Kardashian ailesinin yolculuğu şöyle gerçekleşti: Kardashian ailesi, 1915 Ermeni Tehciri'nden önce köyden ayrıldı. Sam ve Harom Kardaschoff, oğulları Tatos’la ve kardeşleriyle ABD'ye gitti. ABD’de Tom ismini alan Tatos çöp toplama işine girdi ve kendileri gibi Karakale’den kaçan Haman Shakarian’la evlendi. Ermeni çift et işine girdi.

BABASI ÜNLÜ BİR AVUKAT

Çiftin oğulları Arthur (Kim Kardashian’ın dedesi) ve eşi işleri geliştirerek, büyük bir şirket kurdu. Arthur’un oğlu Robert (Kim Kardashian’ın babası) ise ünlü bir avukat oldu. Amerikalı Kris adlı bir kadınla evlenen Robert, 2003 yılında kanserden öldü. Kris ve Robert'in evliliğinden olan Kim Kardashian ve kardeşleri ise Amerikan eğlence dünyasında büyük üne kavuştu.

(Akşam)

Yayın tarihi: 26.05.2013
642
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.