Magazin

İşte ilk Cemile!

İşte ilk Cemile!

Meltem Cumbul 'Öyle Bir Geçer Zaman ki?' dizisinde Ayça Bingöl'ün canlandırdığı Cemile rolünün önce kendisine teklif edildiğini açıkladı.

Güncellenme tarihi:
"60 Dakika" programına konuk olan Meltem Cumbul, Kenan Erçetingöz'ün sorularını yanıtladı. Kanal D'nin sevilen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman ki?"deki Cemile Akarsu karakterini canlandırması için teklif aldığını söyleyen Cumbul, rol içine sinmediği için teklifi geri çevirdiğini söyledi: "İnce ve uzun boylu olduğum için, kanalın da benim de kafamızda soru işaretleri vardı. Bu açığın oyunculukla kapanabileceğini düşündük. Ama ben 'Aşk Yakar' dizisini yeni bitirmiştim ve Cemile, oradaki rolüme çok benziyordu. Dört çocuk annesi, uzun vadeli bir proje derken çekimser kaldığım alanlar oldu. Tam yerini bulacak mı diye içime sinmedi. Ben oynasaydım, bu kadar iyi bir iş olmayabilirdi." 'Beceriksizim' Meltem Cumbul, eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'la ilişkisi hakkındaki soruya şu yanıtı verdi: "Kıvanç'la olan beraberliğimiz tabii ki bitti. Ama bunun üzerine konuşmaya gerek yok, biteli çok oldu. İnsan bayram gününde güzel şeyler konuşmak istiyor, beceriksiz ve başarısız olduğu konular hakkında konuşmak ister mi?"
Yayın tarihi: 19.11.2010
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.