Magazin

İşte hamile Britney!

İşte hamile Britney!

Pop ikonu Britney Spears'ın hamilelik görüntüleri ilk kez yayınlandı.

Alman Bild gazetesinin manşete çektiği fotoğraflar, ABD'nin Florida eyaletinde çekildi. 23 yaşındaki sanatçı 27 yaşındaki kocası Kevin Federline'la el ele alışverişe çıktığı anda çekilen görüntülerde Spears'ın kilo almaya başladığı dikkati çekti. Menajeri ise Spears'ın konser programını ne zaman iptal edeceği konusunda açıklama yapmadı.

Bebeğine isim arayan arayana
Seksi şarkıcı Britney Spears'ın bebeğinin cinsiyetiyle ilgili tartışmalarından sonra, Amerika'da şimdi de bebeğin adı üzerine fikir yürütülmeye başlandı. Ananova. com'un haberine göre, Spears bebeğine annesinin adı olan Lynn'i koymak isterken, ünlü şarkıcının hayranları her gün birbirinden farklı isim önerileri yapıyor.

'Bebeklere isim koyma uzmanları'nın önerileri arasındaysa; çiftin evlendiği yer olan 'Vegas', Spears'ın Kabala inançlarına uygun olarak 'Miriam' ve çiftin isimlerinin karışımı olan 'Keviney' ile 'Kittney' var.
Yayın tarihi: 26.04.2005
305
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.