Magazin

İşte gerçek bacakları

İşte gerçek bacakları

Hülya Cup için çektirdiği fotoğraflarındaki photoshop nedeniyle tartışma yaratan Avşar dün turnuvanın açılış maçını mini eteği ve topuklu ayakkabıyla yaptı...

Güncellenme tarihi:
İŞTE HÜLYA AVŞAR'IN O RESİMLERİ Hülya Avşar, 18 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında TED Spor Klübü'nde 10.'sunu düzenlediği Hülya Cup Tenis Turnuvası'nın açılış maçını dün Enbe Orkestrası'nın şefi Behzat Gerçeker'le yaptı. Avşar bütün gelirini 50 çocuğun eğitim masrafları için bağışladığı turnuvanın açılış maçını mini eteği ve sivri topuklu ayakkabılarıyla yapması renkli bir görüntü oluşturdu. Avşar'ın bu hali geçen hafta basına servis ettiği Zeynel Abidin Ağgül'e çektiği photoshop'lu pozları akıllara getirdi. Avşar fotoğraflarda incecik bacaklarıyla dikkat çekmiş ve pozları görenler "Bu bacaklar Hülya Avşar'ın mı?" sorusunu sormuştu. Avşar seyircileri arasında Yılmaz Morgül'ün de bulunduğu gösteri maçında bir süre sonra bacakları yorulunca spor ayakkabılarını giydi. Avşar'ın bacaklarındaki dövmeler ilgi odağı oldu. Avşar vücudundaki dövme sayısını bilmediğini söyledi. Tenis okulu açmak istiyor Toplantı öncesi basının sorularını yanıtlayan ve turnuvadan elde edilecek gelirle başarılı tenisçiler yetiştirmeyi hedeflediğini anlatan Avşar, en büyük hedefinin tenis okulu söyledi. Bu projesini 2 - 3 sene içinde gerçekleştirmek istediğini belirten Avşar, şöyle konuştu: "Hülya Cup Burs Fonu ile maddi durumu yetersiz ailelerin başarılı çocuklarına verilen tenis eğitimi ile geleceğin tenisçilerinin yetiştirilmesine destek olmayı amaçlıyoruz. Bu sene turnuvanın 10. yılını kutlamak bana büyük mutluluk ve onur veriyor. Sanatçı kişiliğimin yanı sıra her sene sayısı artmakta olan çocuklara sporcu ruhunu aşılayarak, sahip olduğum spor aşkımı etrafıma yayarak yaşama zevkini yaşıyorum. Bu yolun gidişhatı İstanbul Kartal'da yaptırmış olduğum Celal Avşar İlköğretim Okulu'ndan sonra mutlaka bu tenis okulu olacaktır." Bu yıl ilk olarak İstanbul, İzmir, Antalya ve İstanbul final olmak üzere dört ayaklı gerçekleştirilecek turnuvaya toplam 1000 kişinin katılması bekleniyor. (Milliyet)
Yayın tarihi: 19.04.2011
444
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.