Magazin

İşte Ersin Korkut'un yeni sevgilisi

İşte Ersin Korkut'un yeni sevgilisi

Adı geçen aylarda adı Engin Akyürek'in eski sevgilisi Gülfer Sarıgül ile aşk dedikodusuna karışan Yılmaz Erdoğan'ın BKM Mutfak ekibinde rol alan yeğeni Ersin Korkut, yeni sevgilisiyle görüntülendi.

Geçen hafta sevgilisiyle Beşiktaş’ta bir balıkçıya giden Korkut’un keyfi yerindeydi. Korkut, Kanaltürk’ün Doludizgin kamerasını karşısında görünce önce panik yaptı, ardından da mekân çalışanlarından basın mensuplarının önüne geçip kendilerini görüntülemelerini engellemesini istedi.

Ancak Korkut istediği olmayınca mekânın içine kaçmayı tercih etti. Yaklaşık 2 saat daha içeride kalan Korkut, sevgilisiyle görüntü vermemek için arka kapıdan çıktı.

Korkut’un Yılmaz Erdoğan’ın özel hayatıyla gündeme gelmemesi için kendisini uyardığı için böyle davrandığı öğrenildi. Korkut geçen aylarda Gülfer Sarıgül ile samimi pozlarıyla gündemde kalmış, Sarıgül Korkut hakkkında sarf ettiği “Onunla aşk yaşamaktansa kendimi Boğaz Köprüsü’nden atarım. Attan inip eşeğe binmem” şeklindeki aşağılayıcı ifadeleri nedeniyle tepki çekmişti.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 04.06.2012
593
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.