Magazin

İşte dünyanın en ideal kalçası

İşte dünyanın en ideal kalçası

40 yaşındaki iki çocuk annesi Jennifer Lopez, eşiyle çıktığı Capri tatilinde çekilen fotoğraflarıyla magazin basınının sayfalarını günlerdir süslüyor.

Güncellenme tarihi:
En Güzel kalçalı ünlüler İlerleyen yaşına rağmen, formda görüntüsü ile pek çok kadına parmak ısırtan Lopez'in ünlü kalçaları da dikkat çekiyordu bu fotoğraflarda. İşin magazin boyutu bir yana Bristol Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma Lopez'in kalçalarının erkeklerin ideallerini süslediğini de ortaya çıkardı. Elbette sadece görsel olarak değil bilimsel olarak... Araştırmaya göre erkekler her ne kadar kimi zaman tercihleri değişse de genellikle Jennifer Lopez'inkine benzeyen kalçalara sahip olan kadınları tercih ediyor. Aslında burada sözkonusu olan sadece kalçanın ölçüsü değil. Daha önemli olan şekli... Lopez'in kalçalarına bakıldığında yalnızca geniş değil son derece biçimli ve hatta başta çıkarıcı olduğu görülüyor. Çünkü bilim adamlarına göre kalçanın bu şekli kadının gençliğinin ve doğurganlığının en önemli ipucunu veriyor. Aynı durum göğüsler için de söz konusu. Buna göre baştan çıkarıcı görünüşü olan göğüsler gençliğin ve bir kadının önünde çocukm doğurabilecek kadar uzun bir zaman olduğunun da göstergesi. Geçtiğimiz aylarda iki kadının Jennifer Lopez kalçalarına sahip olmak için estetik operasyon geçirdiği ve bu yüzden hayatlarının tehlikeye girdiği haberi de magazin gündeminde yer almıştı. Daily Mail gazetesinin haberine göre ABD'de 30 yaşındaki Andrea Lee ve 33 yaşındaki Zekiye Teagle adlı iki Lopez'inkine benzer kalçalara sahip olmak için enjeksiyon yaptırdı. Ama işler sanıldığı gibi gitmedi ve şimdi iki kadın kalçalarına enjekte edilen silikon yüzünden ölümle burun buruna gelmişti. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.08.2009
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.