Magazin

İşte Cem Yılmaz'ın yeni aşkı

İşte Cem Yılmaz'ın yeni aşkı

Cem Yılmaz'la Ahu Yağtu bir yıl önce Nişantaşı'nda sarmaş dolaş görüntülenmişti. O zaman, "Sadece arkadaşız" diyen ikili arasında son birkaç aydır aşk başladığı ortaya çıktı. Güzel manken Yağtu'nun Yılmaz'ın evinde kaldığı iddia edildi.

Güncellenme tarihi:
AHU YAĞTU FOTOĞRAFLARI "Değişmeyen tek şey değişimdir" sözü Cem Yılmaz'la Ahu Yağtu'nun ilişkisi için söylenmiş! Yılmaz ile Yağtu, bir yıl önce Nişantaşı'nda bir barda eğlendikten sonra çıkışta sarmaş dolaş görüntülendi. İkili, fotoğraflarını çeken gazetecilere "Sadece arkadaşız" dedi. Bu olayın ardından güzel manken oyuncu Serkan Altunorak'la el ele gece gezmesine çıktı. Yılmaz ise bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Cansu Dere'ye döndü. Cem'in evine taşındı Aradan geçen bir yılda köprünün altında çok sular aktı. Bugünlerde sanat camiasında insanların tek konuştuğu konu Cem Yılmaz'la Ahu Yağtu'nun aşkı! Bir yıl önce "Sadece arkadaşız" diyen Yılmaz'la Yağtu birkaç ay önce aşk yaşamaya başladı. Güzel mankenin, son birkaç haftadır ünlü komedyenin Levent'teki evine taşındığı ve orada kaldığı söyleniyor. Dostları, ikilinin çok mutlu olduğunu anlatıyor. (Habertürk)
Yayın tarihi: 25.10.2011
491
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.