Magazin

İşte büyük kavganın gerçek sebebi

İşte büyük kavganın gerçek sebebi

Bodrum'daki Önder Bekensir-Demet Akalın kavgasının perde arkasında yaşananlar birer birer su yüzüne çıkıyor. Çifti boşanmaya götüren kavganın sebebi, Demet Akalın'ın eski eşi Oğuz Kayhan'dan "Eski kocam" diye bahsetmesiymiş.

Güncellenme tarihi:
Bodrum'da konuşulanlara göre olay gecesi Önder Bekensir ve Demet Akalın, Evlilik Hayatı programı kameralarıyla birlikte Fatih Ürek'in sahne aldığı Pasha's Club'a gittikten sonra geceye başka bir mekanda devam etmeye karar verdi. Arkadaşlarının Chocolate'a gitmek istemesi üzerine, Demet Akalın "Ben oraya gitmem, eski kocamın mekanı" sözleriyle bu plana itiraz etti. Akalın'ın "Eski kocam" sözlerine içerleyen Önder Bekensir'in tepki göstermesiyle alevlenen tartışma, ardından kavgaya dönüştü. Tartışma çiftin kaldığı Mavi Otel'de kavgaya dönüşünce, eşinden şiddet gören Akalın eşyalarını toplayıp Didim'e gitti. Demet Akalın daha önce geri aldığı boşanma davasında bu kez kararlı olduğunu açıklarken, Önder Bekensir de "Onu hala seviyorum ama boşanmayı bu kez ben de istiyorum" açıklamasını yaptı. (Habertürk)
Yayın tarihi: 20.07.2010
189
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.