Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İşte Böyle Morarırsın

İşte Böyle Morarırsın

10 yıllık beraberliğin ardından gece hayatına düşkünlüğünü gerekçe göstererek Can Tanrıyar'dan boşanan Petek Dinçöz, "İşte Böyle Morarırsın" adlı yeni bir single hazırladı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Dinçöz, çalışmayı önceki gün Ortaköy'deki Supper Club'da basına tanıttı. Albüme adını veren şarkıyı Tanrıyar için yaptırdığını söyleyen Dinçöz, "Boşandıktan sonra yaşadığım tüm duyguları Aşkın Tuna'ya anlattım, o da müthiş bir şekilde bunları kaleme aldı" dedi. Ünlü şarkıcı, gecede ayrıca mor pasta kesip gazetecilere dağıttı. İşte o şarkı Pisi pisine bitti bu aşk Senin yüzünden pisi pisine Engel olamadım ne alemine Ne her gece çekip gidişine Eee, sonunda ben de sıkıldım Dedikodudan bıktım usandım Senle beraber yola çıktım Ama canım sen yoldan çıktın Hisset acısını hisset Ayrılık tokat sana Eh, biraz da belki nefret Sinirim geçmedi hâlâ Zaman geçtikçe, ateş düştükçe Peşimde daha çok dolanırsın Beni ayakta dimdik gördükçe İşte böyle morarırsın (Hürriyet)
342
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.