Magazin

İşte beklenen hokkabaz

İşte beklenen hokkabaz

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı "Hokkabaz" filmi 20 Ekim'de vizyona giriyor. Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Özlem Tekin ve Tuna Orhan'ın rol aldığı film, hem güldürüp hem de ağlatacak.

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve Ali Taner Baltacı ile beraber yönettiği "Hokkabaz" filmi, 20 Ekim'de vizyona giriyor... Film dram komedi tarzındaki hikayesiyle, seyirciyi hem güldürüp, hem de ağlatacak. Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği "Hokkabaz", İstanbul ve Çanakkale'de 7 haftada çekildi. Filmin tüm post prodüksiyon işlemleri de İstanbul'da gerçekleştirildi.

Hokkabaz turnede
Cem Yılmaz filmde sihirbazlık yapan, diğer yandan da hokkabazca işleri olan İskender'i canlandırdığı filmin konusu şöyle: Çocukluk arkadaşı Maradona'nın (Tuna Orhan) dışında herkes İskender'in hokkabaz olduğunu düşünmektedir. İstanbul'dan hızla kaçmak zorunda kalan ikili, turne programına Sait'i de dahil ederek büyük risk alırlar. Baba Sait, İskender'i takdir etmeyi uzun yıllar evvel bırakmıştır. Turne üçlüyü kaynaştırırken, birbirinden ilginç olayları da beraberinde getirir.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.09.2006
444
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.