Magazin

İşte Arda'nın yeni aşkı!

İşte Arda'nın yeni aşkı!

Sinem Kobal ile Arda Turan'ın nişanı attığı iddiaları yeni bir boyut kazandı. Çiftin evlilikten vazgeçtiği hatta Turan'ın hayatında yeni bir kadın olduğu söyleniyor. Habertürk'ten Esin Övet yazdı. İşte o yazı...

sinem kobal

Günlerdir herkes Sinem Kobal'ın yeni saç modelini konuşuyor. Ve Arda Turan ile artık evlenmeyeceklerini de. Evet artık ben de 'Bu konuyla ilgili bir şey yazmayayım, bir kelam etmeyeyim' diyorum ama olmuyor.

Hatta bunların yalan yanlış olduğunu söyleyeyim istiyorum ama söyleyemiyorum. Arda Turan'ın İdil Fırat'la birlikteliğinin kesin olduğunu söylüyor bana en güvendiklerim.Hatta öyle ki İspanya tatillerini, tarihlerini bile veriyorlar.Buyrun bakalım. Ayıklayalım hep birlikte pirincin taşını. Nasıl çıkacağız işin içinden, neler olacak bilemiyorum? Ben hepsini geçtim Sinem Kobal'ın duruşunu, tavrını takdir ediyorum. Tüm bunlara yaşanan her şeye kulaklarını kapatıyor gibi yapıyor. Üstelik çıkan bu haberler için "Yok böyle bir şey" diyerek elinden tutup çıkmayan bir nişanlısı var.

Yayın tarihi: 07.12.2013
4694
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.